مرز سکوت و صدا
نمای شهر طراح، ساخت و مجری صفر تا صد انواع نما و درب و پنجره آلومینیومی
English
نرده شیشه ای هندریل

نرده شیشه ای هندریل

درباره سرویس :

تمامی تراس ها, پله ها و بالکن ها در ساختمان نیاز به یک نرده دارند و متریال های بسیار زیادی تا امروز همچون فولاد و سنگ برای ساخت این نرده ها استفاده میشده است.اما امروزه با استفاده روز افزون نرده های شیشه ای (که به صورت تخصصی تر هندریل شیشه ای نامیده می شوند) در ساختمان مواجه هستیم. هندریل شیشه ای حفاظی مستحکم در برابر سقوط افراد و عنصری مطمئن به عنوان تکیه گاه است. این محصول را می توان در روف گاردن ها و کناره ها، بالکن و تراس ها و همینطور راه پله ها اجرا کرد. هندریل شیشه ای به افزایش نور طبیعی داخل ساختمان و زیباتر و امروزی شدن نمای بیرون ساختمان کمک می کند. شیشه های به کار گرفته در این نوع از حفاظ ها و نرده ها با فناوری روز تولید شده و استقامت بسیار زیادی در برابر ضربه های شدید و شک ها حرارتی دارند.

 

انواع هندریل شیشه ای بر اساس مکان اجرا:

• هندریل شیشه ای پله و راه پله

• هندریل شیشه ای بالکن و جان پناه

• هندریل شیشه ای تراس و دور استخر

 

انواع هندریل شیشه ای را بر اساس روش اجرا:

• هندریل شیشه ای تمام شیشه ای توکار و یا دفنی

• هندریل شیشه ای نقطه ای یا فیکس پوینت

• هندریل شیشه ای اسپیگات یا خود ایستا

• هندریل شیشه ای فریملس روکار با سیستم یوچنل

 

مزایای هندریل شیشه ای:

1. باعث بزرگ دیده شدن فضای شما می شود.

2. نمایی زیبا و تحسین برانگیز دارد و به خوبی نور را از خود عبور می دهد.

3. ظاهر مدرن و منحصر به فردی دارد.

4. به راحتی نظافت می شود. شیشه ها شفاف اند و برخی از آنها می تواند به فناوری نانو مجهز شود و به این ترتیب نیازی به نظافت ندارد و در مقابل گرد و خاک مقاوم است.

5. بسیار مقاوم بوده و علاوه بر هزینه نگهداری پایین، طول عمر بسیار بالایی نیز دارد. شیشه های بکارگرفته شده از جنس لمینت و یا سکوریت هستند و در مقابل فشارهای استاندارد نشکن می باشد.

6. انطباق پذیری عالی با همه متریال ها دارد.

7. هندریل شیشه ای ایمن هستند. نرده ها و یراق آلات بکار رفته نیز ضد زنگ بوده و می تواند بنا به شرایط و همچنین درخواست مشتری از جنس آلومینیوم و یا استیل مرغوب و ضد زنگ انتخاب شود. رنگ بندی های متفاوت مات و شفاف و همچنین امکان اجرا در ابعاد گوناگون در طرح های متنوع همگی از مزایای هندریل شیشه ای می باشد.

نرده شیشه ای هندریل