درب اتوماتیک

عنوان : درب اتوماتیک

خلاصه :

درب اتوماتیک از نیازهای ساختمان های امروزی به شمار می رود که به دو صورت شیشه ای و پارکینگی در بازار وجود دارند که هر نوع آن مزایا و کاربرد خاص خودشان را دارند به همین دلیل دربین مردم بسیار محبوب و رایج شده اند.درب های اتوماتیک شیشه ای را معمولا در اماکن پرترددی همچون […]

مرداد ۶, ۱۴۰۰

متن خبر :

درب اتوماتیک از نیازهای ساختمان های امروزی به شمار می رود که به دو صورت شیشه ای و پارکینگی در بازار وجود دارند که هر نوع آن مزایا و کاربرد خاص خودشان را دارند به همین دلیل دربین مردم بسیار محبوب و رایج شده اند.درب های اتوماتیک شیشه ای را معمولا در اماکن پرترددی همچون بانک ،بیمارستان،مراکز تجاری،مراکز درمانی و هتل ها مشاهده می نماییم ،درب های برقی شیشه ای علاوه بر زیبایی که در نظر بیننده ایجاد می کند مانع از هدر رفت انرژی و انتقال انواع بیماری از طریق تماس با دستگیره ی درب ها می شود. درب های خودکار شیشه ای انواع مختلفی دارند که با توجه به موقعیت پروژه می توان از یکی از مدلهای آن استفاده کرد.

درب اتوماتیک به نوعی از درب ها گفته می شود که بدون دخالت دست و اعمال فشار و با حساسیت نسبت به حرکت و جنبش به وسیله موتور الکترونیکی و برد الکتریکی که همان مدار فرمان درب اتوماتیک می باشد باز و بسته می شود.

سیستم درب هوشمند  به دو گونه ی افقی و عمودی حرکت می کنند. عموما درب اتوماتیک شیشه ای به شکل افقی حرکت میکنند؛ البته در بعضی موارد انواع پارکینگی نیز وجود دارد که به شکل افقی حرکت میکند.اما تقریبا فقط دربهای اتوماتیک پارکینگی و حفاظتی هستند که به شکل عمودی حرکت میکنند.